Топ экспертов нашего города - Николай Ранчу

Новичок
Николай Ранчу
Отзывы: 4
Комментарии : 0
Подписчиков: 0
Подписаться
Сортировать по:
Отзыв о "Дизайн студия Ирины Махинько, ателье, индивидуальный пошив одежды"
вторник, 21 мая 2019 г.
Дизайн студія i-CHEF by Irina Makhinko  в місті Київ стала фіналістом конкурсу «Найякісніші товари та послуги року»! i-CHEF by Irina Makhinko - український бренд кухарської форми і текстилю в сфері HoReCa.  Якість, стиль, комфорт і увага до деталей - це основні принципи роботи бренду. i-CHEF - це висока мода на Вашій кухні! У виробництві використовуються виключно перевірені професійні тканини, завдяки чому випущений одяг комфортний в експлуатації і має тривалий термін служби. Всі співробітники - професіонали з багаторічним досвідом роботи, посадка моделей уніформи на фігурі не викликає нарікань. Моделі Компанії i-CHEF перевірені багатьма клієнтами, зручні, комфортні в експлуатації і естетичні. Тут продумують найдрібніші деталі, які дозволяють з задоволенням носити зручну форму. Ціни конкурентні і адекватні, завдяки грамотній ціновій політиці, високій якості продукції і клієнтоорієнтованості сервісу.  i-CHEF by Irina Makhinko є постачальником більше 3000 ресторанів і кафе, і постійно набуває нових клієнтів.  Компанія Знак Якості нагородила засновника студії Ірину Махінько  почесним Кубком та Дипломом «Знак Якості», а також вручили штамп «Гарантія Якості»!
Отзыв о "Filigran, стоматологическая клиника"
четверг, 30 мая 2019 г.
Клініка естетичної стоматології Filigran в місті Київ стала фіналістом конкурсу «Найякісніші товари та послуги року»! Клиника эстетической стоматологии Filigran- це територія стоматологічних послуг європейської якості. Для вас - найсучасніше обладнання, дослідження стану зубів під мікроскопом, лікування лазером, ультразвуком, відновлює терапія, ортопедичні послуги, дитяча стоматологія та багато іншого. Більшість послуг, що надаються в Filigran, мають гарантійний термін, офіційно регламентований Міністерством охорони здоров'я України. Професійне сучасне обладнання кращих європейських і американських виробників, колектив професійних стоматологів різної кваліфікації, а також прагнення зробити стоматологію максимально комфортною і безболісною - це фундамент, на якому будується підхід до роботи. Тут застосовують тільки сертифіковані матеріали останнього покоління на всіх етапах лікування зубів! Анестетики підбираються досвідченим анестезіологом з урахуванням специфічних даних кожного пацієнта: здоров'я, віку, больової чутливості, психологічного бар'єру, протипоказань. Лікування зубів в стоматології Filigran проводиться з максимально можливим комфортом для пацієнта, а результат буде довговічним і надійним. Прекрасне обслуговування, швидке реагування, уважний підхід, ефективне, результативне і швидке лікування зубів високо оцінили пацієнти клініки, тому компанія Знак Якості нагородила керівника Цвєткова Артура Олександровича почесним Кубком та Дипломом «Знак Якості», а також вручили штамп «Гарантія Якості»! Вітаемо! Нових успіхів! Грамотних рішень поставлених завдань! Нехай везіння буде Вам опорою, Щоб вітали з новою перемогою!
Отзыв о "MayaMi (Майами) Beauty Esthetic, Салон красоты"
понедельник, 27 июля 2020 г.
Клініка краси Mayami Beauty Esthetic в місті Київ одержала нагороду від компанії «Знак Якості» за перемогу в конкурсі "Найякісніші послуги і товари року-2020" в категорії – Бьюті центри!🏆✨ Mayami Beauty Esthetic це найсучасніші, ефективні і безпечні методи і технології косметології в руках грамотних фахівців, які застосовують комплексний системний підхід до вирішення різних проблем, дозволяють отримувати прекрасні результати і зберігати їх на довгі роки. Всі клієнти клініки надзвичайно задоволені результатами та якістю послуг, тому компанія Знак Якості нагородила керівника Майю Анатоліївну Макушенко 💐та колектив почесним Кубком та Дипломом «Знак Якості», а також вручили штамп «Гарантія Якості»!
Отзыв о "Beauty image / Бьюти Имидж, учебный центр, курсы татуажа в Киеве"
среда, 5 августа 2020 г.
Beauty Image — провідний навчальний центр міста Києва з підготовки майстрів високого рівня в індустрії краси! Тут працюють практикуючі фахівці з великим досвідом, постійно підвищують свою кваліфікацію, та готові поділитися з вами своїми секретами. Всі, хто пройшов навчання в центрі «Beauty Image», щиро вдячні за отримані знання, індивідуальний і кваліфікований підхід до кожного учня, їх терпіння та консультування навіть після навчання!