Бізнес під час війни

25 Coffee Roasters
Компанія 25 Coffee Roasters виробляє свіжообсмажену каву понад 10 років. У їх асортименті більше 25 кавових позицій, а ще чай та солодкі смаколики. Менеджери залюбки допоможуть з вибором та доставлять замовлення прямо до дверей.

Початок війни став викликом для компанії. Вони зіткнулися з купою проблем починаючи з логістики, закінчуючи відсутністю електроенергії. Але не дивлячись ні на що, команда продовжує активно працювати, обсмажувати найкращу каву, надавати робочі місця та реалізовувати цікаві проекти. На їх сайті кожен може придбати каву та автоматично задонатити на потреби військових.

25 Coffee Roasters закликають вас підтримувати український бізнес, обирати каву крафтових виробників, брати участь в благодійних проектах та, звичайно, регулярно підтримувати армію.
0800 75 25 26 Безкоштовно
Perla Helsa
Perla Helsa — український бренд натуральних вітамінів та добавок для щоденної турботи про себе та близьких. Цінності компанії — натуральний склад, перевірені очищені складники та доведена ефективність. Perla Helsa дбає про фізичне та ментальне здоров’я українців шляхом виробництва та вивчення потреб тисяч клієнтів.
З початку війни бренд задонатив понад 3000 упаковок вітамінів та 1 100 000 грн для ЗСУ та на гуманітарну допомогу. Perla Helsа також реалізували соціальний проєкт “Створюй та підтримуй” спільно з дітками Охматдиту, збирали кошти для ініціативи #ArmWomenNow на форму для жінок у ЗСУ, підтримували БФ Guzema Foundation тощо.
Наразі компанія працює над розширенням ринку, виходом за межі України та вивчає європейського споживача. Аби продовжувати нести користь, підтримувати, допомагати та розвивати економіку власної країни.
Адже Perla Helsa — це в першу чергу дбати про себе та людей навколо.
https://www.instagram.com/perlahelsa/
https://www.facebook.com/perlahelsa
0 800 330 039
Веб-студія VOLL
Веб-студія VOLL вже понад 14 років займається створенням і просуванням сайтів, розробкою веб-дизайнів, організацією рекламних кампаній в інтернеті. За нашими плечима величезний досвід роботи з інтернет-магазинами, корпоративними сайтами, блогами, SEO просуванням та рекламою в інтернет.

Сьогодні в нас три пріоритети – максимально доступні ціни для Українського бізнесу, вихід на міжнародні ринки (вже успішно працюємо з Польщею та Німеччиною) і Допомога ЗСУ!

Звичайно війна не лишила нас осторонь, тому на нашому рахунку ціла низка успішних зборів на автівки для ЗСУ, дрони та інше оснащення для наших захисників.

+38 098 788 7873 ; +38 073 788 7873
BIGGY
Умови війни ускладнюють роботу багатьох підприємств, в тому числі й вантажних перевезень. Однак, наша компанія BIGGY продовжує свою діяльність.
BIGGY - це компанія вантажного таксі, з власним автопарком, яка надає послуги доставки вантажів в межах Києва та інших міст України. Основні послуги включають: квартирні, офісні, дачні переїзди, перевезення меблів, будівельних матеріалів, техніки, піаніно, сейфів і т.д. Клієнти можуть замовити вантажоперевезення будь-якого розміру та ваги, включаючи мінівени, вантажівки 10 т і більше.
Вантажне таксі BIGGY має досвід у виконання вантажних перевезень в умовах війни та допомагає Збройним силам України. Компанія забезпечує доставку гуманітарної допомоги та з початку війни перерахувала понад 100 000 грн на потреби ЗСУ. Ускладнення викликані війною не є причиною зупинки бізнесу, а навпаки, вимагає ще більшої відповідальності та зосередженості.
вул. Васильківська, 32
+38 (097) 125-00-55; +38 (073) 125-00-55; +38 (099) 125-00-55

Партнери 44.ua які працюють в тяжкі часи, підтримуючи економіку, сплачуючи податки та роблячи донати Героям і волонтерам