Топ експертів нашого міста - [email protected]

Профи
Відгуки: 10
Коментарі : 1
Передплатників: 0
Підписатися
Сортувати по:
Відгук про "Клуб спортивного покера Full House Kyiv"
четвер, 1 серпня 2019 р.
классное заведение и атмосфера хорошая , немного конечно напряженная , но за игроками приятно наблюдать Желаю всем игрокам себя проявить, больших выигравшей Удачи и до встречи на турнирах
Відгук про "WeLoveMebel - больше чем мебель"
четвер, 3 жовтня 2019 р.
Обслуживание на высоте. Спасибо огромное за предоставленную мебель. Привезли, все что заказывали вплоть до болтика и шурупчика. Одним словом довольна вся моя семья. Рекомендую всем этот замечательный магазин Welovemebel.
Відгук про "Incanto (Інканто), студія краси"
вівторок, 10 листопада 2020 р.
Отличный салон, обслуживание и персонал. Записалась на процедуру, покраску и укладку все сделали прекрасно, рекомендую.
Відгук про "Knauf (KНАУФ), сухие строительные смеси, гипсокартон Киев"
понеділок, 15 березня 2021 р.
😊
Відгук про ""АЙЛАЗ", офтальмологічний центр повного циклу "
середа, 13 липня 2022 р.
Шановна Алло Ігорівно. Ми уважно поставилися до Вашого негативного відгуку. Продивилися всі обстеження та поради лікаря. Обстеження були проведені в повному обсязі - рефрактометрія, офтальмоскопія, комп'ютерна топографія рогівки, визначення характеру зони, дослідження сітківки. Ваш стан стабільний. Лікар запропонував Вам низку рекомендацій щодо лікування та подальших консультацій. Клініка «АЙЛАЗ» є експертом в питаннях оптичних порушень та їх лікування. Однак не всі хвороби можна вилікувати за рахунок візиту до лікаря. Впевнені, що, незалежно від Вашої поради не відівідувати нашу клініку, ми провели Вам повноцінне сучасне обстеження та надали повноцінну консультацію. За 17 років нашої плідної праці ми допомогли багатьом людям і продовжуємо це робити.
Відгук про "Таролог - Цілитель, Тетяна Михайлівна"
субота, 3 червня 2023 р.
Татьяна, Вы лучшая! Больше года обращаюсь к ней со своей ситуацией, которая в буквальном смысле из рода вон выходящая. Бывали и сомнения по поводу прогнозов, но как показало время - все в точку! Сроки, события, люди. Иногда, конечно, не хотелось слышать то, что мне говорила, но в итоге сама убедилась, что все было правдой. Все верно, все в свое время. Огромно спасибо Вам, за поддержку, за советы. Ваша помощь неоценима. С уважением к Вам.