Народна артистка України Вікторія Лук'янець та Національна заслужена капела бандуристів України імені Г.І. Майбороди запрошують на незабутній та унікальний концерт «Скарби української народної пісні». 22 серпня 2014 року на сцені Центрального будинку художника.

Вікторія Іванівна Лук'янець - українська оперна співачка, сопрано. Народна артистка України. Вона одна з найтитулованіших українських оперних співачок. У її активі - десятки виступів на престижних світових сценах, зокрема в Метрополітен-опера та Ла Скала.
Вікторія Лук'янець виступає на головних оперних сценах світу: Метрополітен-опера у Нью-Йорку, Ла Скала у Мілані, Королівський театр Ковент-Гарден у Лондоні, Опера Бастилія у Парижі, Баварська державна опера у Мюнхені, Гамбурзька державна опера, Німецька державна опера у Берліні, Женевський великий театр, Королівська опера Валлонії у Льєжі.
У репертуарі співачки твори українських композиторів: Миколи Лисенка, Кирила Стеценка, Якова Степового, Льва Ревуцького, Бориса Лятошинського, Мирослава Скорика, Левка Колодуба, Леопольда Ященка, Валентина Сільвестрова, Юрія Іщенка, Лесі Дичко, а також безліч українських народних пісень.
Вже багато літ поспіль Вікторія Лук'янець із чоловіком та донькою живуть в Австрії, адже вона - солістка знаменитої Віденської опери, а з 1998 року ще й незалежна виконавиця, тому гастрольний графік співачки складено на роки вперед.

Національна заслужена капела бандуристів України імені  Г.І. Майбороди - особливо цінне надбання і унікальне явище культурної спадщини українського народу.
Оригінальне, самобутнє мистецтво бандуристів знають і люблять в усіх куточках нашої України та за її межами. З великим успіхом проходили концерти капели у Болгарії, Польщі, Німеччині, Югославії, Канаді, Японії, Франції, Іспанії, Росії, Угорщині.
У репертуарі прославленого колективу - українські народні пісні, старовинні канти, думи, твори українських та зарубіжних композиторів.
Хоровий спів у супроводі ніжного сріблястого тембру бандур, театралізація кожної пісні створюють незабутнє враження, полонять серця і душі всіх, хто хоч раз доторкнувся до джерел української пісні у виконанні Національної заслуженої капели бандуристів України.
Національна заслужена капела бандуристів України імені Г.І.Майбороди має свою жанрову особливість - усі артисти  співають та одночасно грають на бандурах.

У виконанні Народної артистки України Вікторії Лукянець та Національної заслуженої капели бандуристів України ім. Г.І. Майбороди прозвучать справжні шедеври українського національного фольклору, об’єднані в унікальну програму - «Скарби української народної пісні».