Передноворічна вистава-мюзикл на льоду "Попелюшка"

Уявіть, що вже кінець грудня. Надворі зима, і холодний вітер жбурляє в обличчя снігом. А Новий рік от-от ступить на поріг. Починаються зимові розваги, новорічні вистави.

Казка так і манить своєю таємничістю. Кожному хочеться живої й доброї казки в житті з щасливим кінцем. Усе це можна мати. Варто лише добре захотіти. І не треба їхати за тридев’ять земель. А в нас, у Києві, буде таке фантастичне дійство, що забудете про все на світі.

27 грудня об 11:00 в Києві відкриття концертної програми на льоду “Попелюшка”

Чудова нагода першими зустріти Попелюшку в Києві випадає тим, хто прийде на концерт об 11:00.

До Києва приїжджає прекрасний колектив з Європи "World on ice" (“Світ на льоду”), який заворожив уже більше мільйона глядачів під час свого світового туру.

І ось Попелюшка в Україні разом з колегами, а їх аж 50 артистів з різних країн світу, танцюватиме для наших діток і дорослих.

Першим вона буде цікава різнобарв’ям костюмів, поведінкою персонажів та дивовижними трюками, а других підкорить динамічністю та майстерністю виконання танцю на льоду.

Ви навіть уявляєте той чарівний палац і льодяну арену, на якій акробати, фігуристи, артисти балету разом з акторами та співаками показують казковий мюзикл на льоду Генрі Симека — відомого чеського сценариста й режисера.

Увагу привертають розкішні декорації та масивний екран з анімаційним фільмом у форматі 3D. Вражають спецефекти й кольорова світлова гама.

Фантастично! Казково! Ви це все побачите насправді, якщо завчасно подбаєте про квитки на спектакль на льоду “Попелюшка”.