«Rammstein Cover Show» від Lords of the Sound»! А також пряма трансляція матчу Євро-2016 «Німеччина - Україна» на культурно-розважальній території Football-Stream Fest.

Будь готовий до вражень, які ще ніколи не отримував! Відкинь скептицизм та думки, що cover show не може вразити. Такого SHOW ще ніхто не робив.

Дата 12 червня обрана не з проста. У цей день Україна зіграє перший світ матч у Євро-2016! Тому вечір буде присвячений Україні та Німеччині. На тебе чекатимуть найрідніші хіти українського року та скажена музика німецьких Rammstein!

Перший такий концерт пройшов із неперевершеним успіхом, тому ми знаємо, про що говоримо! Минулого разу це шоу було проведено у концертній залі, але глядачі були не в змозі всидіти та створили стихійні фан-зони! Цього разу такого недоліку ти будеш позбавлений! Адже, ми проводимо концерт на Open Air сцені на території Українського дому.

Ти станеш свідком яскравого видовища, музично-світло-піротехнічної постановки, що вразить навіть твої столичні розпещені очі.

Учасниками кавер-шоу стануть харківська рок-група «Ричи Колючий», яка своєю епатажністю зведе тебе з розуму, а також наші постійні солісти: Антон Глухов, Наталія Папазоглу, Аліна Башкіна та ін.

Але це ще не все!

Після концерту о 22:00 на великому екрані розпочнеться он-лайн трансляція матчу Німеччина - Україна. Всі разом будемо завзято вболівати за нашу збірну.

Бери із собою національну символіку. А перерву ми заповнимо своєю гучною програмою!

Досить чекати, поки справжні Rammstein завітають до нашої країни! Прийди 12 червня на нашу Open Air площадку на «Rammstein Cover Show» від Lords of the Sound та не стримуй свого тіла під найлегендарнішу музику у супроводі оркестру!

Територія буде розмежована на зони:

1. Фуд-корт - насолоджуйся смачною їжею та напоями до свого смаку.

2. VIP Fan - зона без місць перед сценою.

3. Parter - зона з місцями, в якій ти зможеш розміститися на зручному кріслі-мішку. Купуючи квиток у Parter, ти також можеш відриватися у VIP Fan.

4. Fan - зона без місць. Перевага FAN у тому, що вона знаходиться блище до фуд-корта

5. По всій території будуть функціонувати зони відпочинку зі столиками та стільцями. Збирай друзів разом та проведи цей вечір гучно, яскраво, захопливо! Ви все одно будете дивитися футбол, то ж обирайте найкраще місце для цього - Football-Stream Fest.

Увага! Концерт відбудеться за будь-яких погодних умов. Територія облаштована захисними тентами.

Надаємо пораду, що квитки варто купувати раніше, адже з наближенням до події ціна на них може збільшуватися.