Автобазар Києва: усі нові оголошення

Операція
Тип транспортного засобу
Марка
Модель
Колір
Паливо
Кількість дверей
Тип кузова
Тип приводу
Рік випуску
Пробіг, тис.км
Ціна
Коробка передач
Об'єм двигуна
Потужність двигуна, к.с
Додаткові опції
Показати

Оголошення про продаж авто в Києві

Щодня в нашому місті продаються і купуються десятки автомобілів. Люди давно вже не уявляють свій побут і роботу без вірного "залізного коня". Для одних - це засіб пересування, коли потрібно швидко дістатися містом або за його межами. Іншим автовласникам важливо підкреслити свій імідж за допомогою дорогого автомобіля. Третя категорія воліє використовувати особистий транспорт для сімейних поїздок. А для найкреативніших людей його машина - це тусовка: можливість зустрічатися з такими ж автолюбителями, зробити тюнінг, купити аксесуари. Автобазар Києва, який знаходиться на 44.ua задовольнить покупців з будь-якими запитами.

Знайти цікаве для вас оголошення про продаж автомобіля на нашому сервісі дуже просто. Ми створили для цього пошуковий рядок і рубрикатор, розташований лівіше на сторінці. Пошук гарантує відбір серед тисячі автомобілів саме той, який необхідний вам. Задати потрібно марку, модель, допустимий рік випуску і навіть бажану вартість. Клікаєте "знайти", і отримуєте повний список автомобілів, які підходять під зазначені параметри. Рубрикатор зліва дає змогу відібрати транспортні засоби за маркою і моделлю. Якщо ви ще не визначилися з такими точними параметрами, то можете переглянути весь модельний ряд кожної марки авто.

Наш автобазар - це безкоштовний майданчик для тих, хто вирішив продати свою машину. Для цього потрібно заповнити форму оголошення, яке знаходиться під кнопкою "додати автомобіль на продаж". Там ви маєте вписати всю інформацію про ваш товар. За можливості додайте до неї кілька фотографій, що дають повне уявлення про нього. Послуги нашого сайту абсолютно безкоштовні, але якщо ви захочете, щоб його точно помітили, за невелику плату ми можемо розмістити його в ТОП на кілька днів, виділити іншим кольором або позначити значком "Терміново". Оплатити за послугу можна в режимі онлайн з будь-якої банківської карти.

Купівля та продаж автомобіля за допомогою нашого сервісу "автобазар" - це чудова можливість вирішити питання в комфортній обстановці біля комп'ютера. Тепер зовсім не обов'язково відвідувати ринки міста, об'їздивши весь Київ, або переглядати сторінки друкованої інформації. Ви можете їхати на огляд автомобіля вже точно знаючи, що він вам цікавий, а продавця потенційні покупці не будуть турбувати порожніми візитами і розпитуваннями по телефону. Укладати угоди з нами легко і комфортно!

Показати
Операція
Тип транспортного засобу
Марка
Модель
Ціна
від
до
Валюта
Пробіг, тис.км
від
до
Показати
Розташування керма
Відповідальний за розділ
Євгенія
При возникновении проблем с оплатой услуг, просим обращаться.
Телефон: (098) 286 94 85
Skype: live:content.citysites