На Вас чекає неймовірна атмосфера справжнього музичного свята! Концерт поєднує в собі високий рівень майстерності оркестрів світового класу та істинний талант, гумор і креатив кожного з понад 100 музикантів, солістів, танцюристів і ведучих, які в цей вечір виступатимуть для столичної публіки!

Битва Оркестрів – унікальний проект компанії Magic Box, аналогів якому немає в усьому світі. Проект стартував навесні 2015 року, на музичному рингу вже зійшлися кращі оркестри Одеси, Львова, Миколаєва, Харкова та Києва. У найближчих планах Битви Оркестрів – залучення до шоу кращих європейських оркестрів.

Звук, світло, спецефекти і сценічна архітектура порадують навіть вимогливого глядача. Шоу насичене романтикою і драмою кожної ноти!

Битва Оркестрів – вражаюче поєднання величі та елегантності, як і саме місце проведення – розкішний Національний палац мистецтв "Україна". Глядачам пощастить зануритися в реальні пристрасті музичного поєдинку двох висококласних оркестрів. За концепцією шоу, на сцені одночасно знаходяться два професійні колективи, які ніби кидають один одному виклик і намагаються перевершити своїх колег власною майстерністю і винахідливістю.

Музична "битва" складається з трьох частин: "Авторські твори", "Національні шедеври і сучасні хіти" та "Найвідоміші світові хіти". І все це в одному концерті!

Шоу створюється прямо на очах глядачів, руйнуючи стереотипне сприйняття симфонічної музики! Битва Оркестрів – це справжня подія, яка не залишить байдужим жодного слухача!

Вас чекає яскраве світлове шоу, неймовірна хореографія, обдаровані солісти з неперевершеним вокалом, зіркові гості та, звичайно ж, її Величність Музика!