До теперішнього часу Легенда 70-х Chris Norman залишається однією з самих одіозних та популярних фігур на світовому ринку: щорічно він дає більш ніж 100 концертів, збирає аншлагові зали, постіно знаходиться у творчому пошуку і не перестає заряджати публіку невгамовним драйвом своїх пісень. На початку вересня 2013 року Chris Norman випустив новий альбом "There and Back".  Альбом було видано під лейблом "Solo Sound Records", заснованого самим музикантом.Диск включає в себе 13 нових композицій: 4 з них написані Крісом у співавторстві з учасниками його теперішнього гурту; 2 - разом з Пітом Спенсером, другом та соратником з оригінального складу гурту "Smokie"; інші композиції були написані Крісом самостійно.
Альбом було записано за допомогою музикантів "Chris Norman Band" в Йоркширі, у вересні 2012р. та в травні 2013р. Над мастерингом працювала легендарна студія у Лондоні "Abbey Road Studios" у травні 2013р. за участю відомого звукорежисера Steve Rooke.
 
Chris Norman:
"Без сумніву, альбом "There and Back" зявився лише тому, що я захотів повернутися до витоків моєї карєри, повернутися до тих часів коли я тільки записувався у студії, коли тільки починав свою кар'єру в 60-70-х рр. Я написав значну частину альбому сам, проте деякі речі написані спільно з музикантами з якими я працюю на гастролях, і це було для мене надзвичайно важливо. Я і моя концертна група відправились у студію, аби записати пісні разом, взявши з собою той драйв і енергію, яку ми отримуємо, стоячи перед величезною кількістю публіки. Ми працювали разом як єдине ціле і дійсно насолоджувались процесом, так як це було завжди. Цей альбом, по суті, являється відновленням зв'язку з усім, що було раніше у моїй кар'єрі, збір цього всього разом  і руху вперед. Мій голос ніколи не звучав краще, ніж зараз. Я дуже задоволений альбомом "There and Back".

Своє 63-річчя, напередодні сольного концерту, Кріс Норман зустріне у Києві разом з прихильниками своєї творчості.
Концерти Кріса Нормана незмінно користуються популярністю як у його давніх прихильників, так і у нинішнього молодого покоління.
Оцініть всю багатогранність творості Кріса Нормана на його концерті, не відмовте собі у задоволенні, купуйте квитки та приходьте.