ReParking party» - змінюй свій світ навколо!

Змінювати світ легко і під силу кожному, адже навіть маленькі зміни важливі. Запрошуємо на неймовірну вечірку в стилі smooth jazz та блюз, з виступами молодих колективів та благодійним аукціоном.

28 березня о 19.00, в Caribbean Club (вул. Петлюры, 4) відбудеться благодійна вечірка в стилі джазу та блюзу «ReParking party», за участі провідних українських джазових, блюз-рок, поп співаків та музикантів, яка несе в собі благородну мету – збір коштів на облаштування парку на території Інституту педіатрії, акушерства та гінекології НАМН України.

Вечірку ініційовано благодійною спільнотою волонтерів «ReParking – змінювати світ легко!» та фондом "Україно! Я за тебе!".

Головна мета вечора — зібрати кошти для облаштування парку (район Лук'янівки) та привернути увагу до районних парків нашого міста. Адже сьогодні стан таких локацій незадовільний: відсутні лавки, смітники, дитячі майданчики та нормальні пішохідні доріжки, якими можна із задоволенням прогулюватись.

Своєю присутністю на вечірці ви допоможете облаштувати парк на території Інституту педіатрії, акушерства та гінекології НАМН України, докладете частку тепла та з вашою участю ми наповнимо його кольорами, яскравістю та дитячим сміхом. Кожен зможе відпочивати у парку як влітку, так і взимку та надихатись красою навколо.

Усі зібрані кошти підуть на відновлення та благоустрій.

У програмі вечора:

Гарний джазовий настрій

Спілкування

Благодійний аукціон, де кожен бажаючий зможе взяти участь та отримати шанс придбати цінні подарунки на користь проекту.

Артисти, що створюватимуть настрій:

- Мар'яна Головко, прекрасна співачка, виконавиця джазових композицій

- Інструментальний гурт The Red Woods (скрипка, віолончель, гітара) - кантрі, джаз-поп

- Tony Fly – справжня лаунж-фанк-рок музика.

- Гурт Мадлен Гудан - мікс жанрів блюз-рок, поп-музика з елементами фанку

- The Yeah Bass - софт-рок, інді, акустична, пост-рок, ембієнт

Артем Нікітін – молодий поп-виконавець, учасник 5-го сезону Х-фактор.

та інші.

Запрошуємо кожного зробити добре діло, відпочити та надихнутись!