Камерний акустичний концерт

«JustDuo»

Живі імпровізації

ВІКТОР СОЛОМІН - музикант-віртуоз, композитор, один-єдиний музикант, який однаково якісно грає академічну і джазову музику на домрі. Творчий доробок музиканта досить потужний - етно-ф’южн проект «ДомРа», Дует “Solomin–Bogolyubov” (блюз, джаз, ф’южн), проект SOLOMINBAND, квартет Віктора Соломіна з ф’южн програмою "ElGranAstor", Проект Salty, а також сольна програма авторської та класичної музики.

Найсвіжіші проекти Віктора – сольна джазова програма з використанням чисельних гітарних процесорів (що дає можливість створювати звучання оркестру в реальному часі) і революційна програма, яка включає в себе всі сольні Сонати, Партити та Сюїти Й.С.Баха.

ОЛЕКСІЙ БОГОЛЮБОВ – джазовий піаніст і педагог, композитор і аранжувальник. Окрім авторських джазових проектів - Ф'южн-тріо "Паніка" (акустичний джаз рок, ф'южн, латина), «Антарктика Джаз» (post-bop) та ін., акомпанування десяткам джазових зірок зі всього світу і участі в численнихфестивалях, відомий співпрацею з Катя Chilly (спільно з SOLOMINBAND) і учасницею «Євробачення» Златою Огнєвіч.

Олексію притаманні експерименти на стику різних видів мистецтв. Так, він наживо озвучував німе кіно, що давало нове життя цьому класичному жанру.

Останній проект Боголюбова – «Музичні портрети», де музикант імпровізує, засобами фортепіано малюючи образи усіх бажаючих з глядацької зали.

Концерт «JUSTDUO» є унікальним через присутність двох(!) композиторів, двох віртуозів, двох імпровізаторів!

Музика, яку ви почуєте, прозвучить лише один раз у неповторному варіанті та тільки цього вечора!

На концерті прозвучать: українські теми у джазовій інтерпретації, авторська музика О.Боголюбова та В.Соломіна, а ще музиканти обіцяють маленькі сюрпризи!

Запрошуємо відчути джазовий подих весни разом з JustDuo!