Національний академічний духовий оркестр України, запрошує всіх шанувальників популярної симфонічної музика до концертної зали Українського дому 26 лютого 2016 року.

На вас чекає концерт найкращої музики з відомих кінострічок, під назвою «Мелодії кіноекрану». Готуйтеся до вечору музичної насолоди та відпочинку. Для вас звучатимуть обрані мелодії, які усім знайомі. З першої ноти Ви повернетесь у минуле, вир спогадів перенесе Вас у часи цих кінофільмів.

Програма концерту: А.Петров - фрагменти музики з кінофільму «Про бідного гусара замовте слово»:- Гусарський марш- Полька-галопК.Молчанов - Вальс із кінофільму «А зорі тут тихі»В.Зубков - Мелодія з телевізійного фільму «Циган»І.Дунаєвський -Вальс із кінофільму «Цирк»Д.Шостаквич – «Народне свято» з музики до кінофільму «Овід»Є.Дога - Вальс із кінофільму «Мій ласкавий та ніжний звір»Я.Френкель - Музика до кінофільму «Невловимі месники»Б.Лятошинський - Вальс із музики до кінофільму «Тарас Шевченко» «Потяг» із музики до кінофільму «Білий Бім-Чорне вухо»М.Шахов - Попурі на теми мелодій з кінофільмів Ч.ЧаплінаАранжування Йохана де Мея - Музика із кінофільму «Володар кілець», Вибране з музики до кінофільмів «Джеймс Бонд-007»Дж. Роджерс - Вибране з музики до кінофільму «Звуки музики»В.Баснер - Романс із телевізійного фільму «Дні Турбіних»Є.Доненко - Попурі на теми музики О.Зацепіна до кінофільму «Кавказька полонянка»Д.Венгеліс - Музика з кінофільму «Шукачі раю»Дж.Вільямс - Симфонічний марш, та інші композиції.Отже, будьте готові забути про турботи буденності, відволіктися від повсякденності та вирушити у музичну подорож разом з Музикантами Національного академічного духового оркестру України.

Диригент: Михайло Мороз.

Тривалість концерту - 1 година 40 хвилин. (без антракту).