САМОГУБСТВО САМОТИ

Жанр – трагіфарс

Режисер-постановник – заслужений діяч мистецтв України Юрій Кочевенко

Хореографія та музичне оформлення – Світлана Карлицька

Прем’єра відбулася 12 грудня 2015 року

Київський муніципальний академічний театр ляльок та режисер Юрій Кочевенко представляють спільний театральний проект – прем’єру драматичної вистави «Самогубство самоти». Тим самим театр презентує відкриття постійно діючої вечірньої сцени для дорослої аудиторії (16+).

Відомий український режисер Юрій Кочевенко, хореограф-постановник Світлана Карлицька та актори театру пішли на творчий експеримент. Молоді актори дебютували у виставі «Самогубство самоти» за однойменною п’єсою українського драматурга Неди Неждани. Її по праву називають найуспішнішим українським драматургом сучасності.

Неда Неждана означує жанр своєї п’єси «САМОГУБСТВО САМОТИ», як трагіфарс на 13 сходинок, одну паузу і одне падіння. Юрій Кочевенко наприкінці роботи над постановкою вистави дає їй своє визначення – трагіфарс під звуки танго.

Драматичні події розгортаються уночі на даху висотного будинку. Вона хоче покінчити життя самогубством, а Він – її зупинити. Десь між небом і землею Вони, подібні до двох різних планет, розділені прірвою. Як подолати прірву – насиллям чи любов’ю, грою чи щирістю?В нашому абсурдному та матеріальному світі байдужість пронизала душі людей, а шаблони та стереотипи міцно засіли в розумах. Безмежна самотність переслідує кожного з нас. Люди знаються на законах фізики та, на жаль, не знайомі із законами Всесвіту.

Глядачі стануть свідками порятунку і нападу, розслідування злочину і провокації, сповіді і кохання, прильоту НЛО і наукового відкриття. Для нас кожна людина – непізнаний об’єкт, а все наше життя – гра, захоплююче шоу, карнавал непередбачуваних подій. Чи вдасться героям відкинути спустошені маски свого минулого, аби зрозуміти, почути того, хто поруч? Що чекає їх у фіналі – самогубство чи політ над прірвою? «Люди ніколи не вміють падати. Але вони вміють літати. Іноді».

Дійові особи:

Вона – Юлія Кочевенко, Він – Денис Лемайкін, Киця – Оксана Трубецька, Кіт – Павло Борисьонок

Вік: 16+ | Мова: українська | Вистава на дві дії | Тривалість: 2 години