«Кохайтеся, чорнобриві, та не з москалями, бо москалі – чужі люде, роблять лихо з вами..»
(поет, художник, політичний і громадський діяч Т.Г.Шевченко, 1838)
«Дивлюся на цю вакханалію у країні і відчуваю – дістали!»
(професор антропології, автор проекту «Лагідна українізація» Орест Лютий)

 

 За словами лідера гурту «Сталін унд Гітлер капут» Ореста Лютого - професора антропології, старого музичного рецидівіста (а поза сценою — актора і телеведучого Антіна Мухарського), проект зародився понад 20 років тому і матеріалізувався у сучасній Україні, як реакція на українофобську політику держави. На меті – українізувати «найбільш одіозні прояви» російської попси та шансону, пісень радянських часів, міського романсу, традиційної естради та кіно-хітів. Зокрема: „Владімірскій централ”, „А бєлий лєбєдь на пруду...”, „Мурка”, „Дєнь Побьєди” - українізовані в естетиці „бандерівської криївки”.

«Ця музика пестить серце, серце, яке скучило вже за справжньою, українською, можливо, трошечки радикальною музикою. Ми не ховаємо якісь проблеми, не заганяємо їх в середину, бо… «Слово невимовлене отрутою стає», — так сказав батько Фрейд у свій час. Не треба заганяти всі ці речі в середину, бо вони або десь у мізку вибухнуть якимись неадекватними діями, або у соціумі якимись заворушеннями. Треба про це говорити» — впевнений Орест Лютий.

«Орест Лютий – це спроба культурологічного опору тій тотальній дебілізації, яку провокує дика популярність російськомовної попси і шансону. Орест Лютий теж співає шансон, але українською, з гумором і артистизмом» – додає Антін Мухарський.

Щиро запрошуємо на концерт усіх охочих!

 

ВАЖЛИВО!!! Не рекомендоване відвідання заходу – людям без почуття гумору, із нестійкою психікою та ознаками політичної шизофренії, адептам «совку», прихильникам різних тоталітарних ідеологій, безкультурним хамам, дітям до 18 року, вагітним жінкам, людям, що керують транспортним засобом… :)

ОБЕРЕЖНО!!!! В текстах присутня дозована та вмотивована кількість ненормативної лексики!