Концертна програма  «Щасливого Різдва»
від ансамблю «Українські Барви» та зіркових гостей
в УКРАЇНСЬКОМУ ДОМІ на Європейській площі

У розпалі новорічно-різдвяних святкувань ВЛОВИ ЕМОЦІЮ РІЗДВА! Feel the Christmas emotion!

Концерт «Щасливого Різдва» -  яскравий різдвяний подарунок усім, хто прагне відчути неповторну атмосферу різдвяного дійства. Будемо дивувати і не звичним поєднанням, і аранжуванням, і якісним виконанням, і вишуканою презентацією, і ексклюзивною атмосферою.

У програмі концерту емоція Різдва у всіх його творчих проявах. Не обмежуючись у стилях і жанрах, звучатиме різдвяна музика  від класики і фольклору до блюзу і джазу. Колядки, щедрівки, народні та авторські мелодії, пісні, інструментальна музика, відомі світові різдвяні хіти в оригінальному аранжуванні колективу. Команда зіркових і професійних артистів, відеоряд художніх робіт вітчизняних та зарубіжних художників, ексклюзивна атмосфера, різноманітні сценічні ефекти й багато сюрпризів.

 Уже 15 років музичний проект «Українські Барви» з великим успіхом щозими проводить різдвяні концерти-фестивалі і щороку з оновленою програмою і зірковими учасниками.  Керівник і солістка - Оксана Стебельська – скрипка, вокал, Роман Кука - кларнет, вокал, народні духові інструменти, В’ячеслав Філонов – скрипка, банджо, Михайло Кашук – акордеон. 14 січня 2016 року у концерті також візьмуть участь: ведуча ТСН 1+1 Соломія Вітвіцька, оперна діва Олена Гребенюк, фіналіст «Х-фактор» Олександр Павлік, оркестр, танцюристи та інші . В програмі святкового вечора Показ колекції Бутік-ательє козацького одягу "ОТАМАН", а супроводжуватиме концертну програму відеоряд художніх робіт вітчизняних та зарубіжних художників і підсилюватиме новорічно-різдвяну атмосферу разом з використанням яскравого сценічного арсеналу світла, звуку, декорацій та ефектів.

Не обмежуючись у стилях і жанрах, звучатиме різдвяна музика  від класики і фольклору до блюзу і джазу.
Новорічні популярні хіти, що творять атмосферу, такі як «White Christmas», «Santa baby», «Let it snow», «Joy to the world», «Jingle Bells», «We wish you a merry Christmas», «Happy New Year».

 Колядки, щедрівки, народні та авторські мелодії, пісні, інструментальна музика, відомі світові різдвяні хіти, твори М. Леонтовича, М. Скорика, В. Барвінського, Й. Баха, Генделя в оригінальному сучасному аранжуванні колективу - усе це можна буде почути лише в одному концерті 15 січня.

Перший номер програми – прелюдія, що передає зміст всього концерту, - це  композиція із класичного «Joy to the world» Генделя, колядки "Добрий вечір" та американського хіта «We wish you a merry christmas». Українські колядки отримають не стандартне забарвлення блюзом, квік-степом, кантрі у супроводі банджо чи губної гармошки, «Jingle Bells» українізуємо як «Їдемо санками», а всім відомий твір "Щедрик" Леонтовича зазвучить по-новому. І це далеко не всі цікавинки вечора.

Професійні артисти, 100% живий звук і багато сюрпризів!

За давньою традицією саме 14 січня українці святкують прихід Нового року. В такі дні ми усі потребуємо уваги і особливої святкової  атмосфери. Тому в цей день дуже важливо надихати і давати надію, дарувати емоції і вселяти віру й любов. Такою буде концертна програма 14 січня, тож давайте будемо разом в цей день.

У цьому році у співпраці із Департаментом Патріаршої Курії УГКЦ у справах  душпастирства силових структур України, концерт відвідають військові, котрі воювали в зоні АТО, тож буде нагода познайомитись і особисто подякувати за відвагу та героїзм.