“Winter Wonderland” — різдвяний джаз.

“Winter Wonderland” — це абсолютно нова концертна програма, що підготовлена спеціально для новорічного та різдвяного періоду.

Її мета не тільки познайомити слухачів із традиційними джазовими композиціями, але підтримати святковий настрій.

Концерт однойменний до надзвичайно популярної пісні 1934 року, яку із задоволенням виконували легендарні джазові співаки — Бінг Кросбі (Bing Crosby), Енді Уільямс (Andy Williams), Френк Сінатра (Frank Sinatra).

Безумовно, ця прекрасна композиція наживо пролунає на концерті разом з іншими піснями 30–50 років, як популярними, так і рідкісними.

На концерті будуть загадки навіть для справжніх знавців джазової музики. Адже артисти вигадали авторське аранжування, яке не дасть вгадати мелодію з перших акордів. Спеціальні «обманки» на початку кожної пісні додадуть елемент гри та цікавості.

Авторами та виконавцями концерту “Winter Wonderland” є:

Надія Ніколаєва — вокал

Ілья Єрєсько — вокал

Сергій Варпу — гітара

Іван Литвинов — бас

Денис Боєв - скрипка

Крім того буде ще барабанщик, але його ім'я поки що не розголошується. Приємною несподіванкою буде і те, що насправді на цьому концерті всі музиканти будуть співать та підспівувати.

“Winter Wonderland” — це фантастичний концерт, легкий та яскравий. Композиції, що ввійшли в репертуар дарують радість. Кожна композиція лишатиме по собі легкий присмак шампанського і гратиме в душі аж до самої весни.

“Winter Wonderland” — це джазовий концерт з теплою атмосферою сімейного свята.