Diya : Fest - це фестиваль, де кожний зможе відкрити для себе щось нове у різних сферах науки та мистецтва – це те, про що ви завжди мріяли, але не наважувалися спробувати, чи не знаходили для цього час!

Програмування, звукорежисура, гончарство, гра на різних музичних інструментах робототехніка, театральна майстерність, виготовлення новорічних прекрас тощо.
Кожний знайде тут заняття на свій смак!

Для малих бешкетників ми придумали дуже цікаву та насичену програму і підготували окрему зону з іграми та пізнавальними майстер-класами.

Для дорослих увесь день буде функціонувати мультимедійний лекторій, на якому можна буде послухати захоплюючі лекціїї про обчислювальну платформу Arduino, мікроконтролери STM32, одноплатний комп'ютер Raspberry Pi, авіаційні та 3D технології. 

Спеціальний гість – наш друг з Англії, який розповість про Raspberry Pi, поділиться своїм досвідом, розкриє деякі секрети цього пристрою.

Ви також зможете взяти участь у майстер-класах з паяння, програмування мікроконтролерів, 3D моделювання, гончарства, фото- та відеозйомки, послухати уроки After Effects та Photoshop, театральної майстерності, анімації, кулінарні майстер-класи та багато чого іншого.
P. S. Родзинка заходу - новорічий благодійний ярмарок, майстер-класи з виготовлення нестандартних новорічних іграшок, подарунків, листівок, 3D Калита, IT-вечорниці з народними гаданнями та за участі відомих фольклорних колективів.

Do It Yourself - Find Yourself! Прийди і знайди себе!