Akute (Могильов, Білорусь). До складу гурта входять вокаліст і гітарист СтаніславМитник, бас-гітарист Роман Жигарев. Стиль гурта самі музиканти визначають як "диско-декаданс". Мова текстів - білоруськая.

Гурт Akute був створений в 2008 році в Могильові. Музична складова коллективу формувалась під впливом New Order, The Cure, Placebo, The Killers, Interpol. Тексти – під враженням від творів Азімова, Бредбері, Стругацьких та інших письменників-фантастів XX століття, у поєднанні з поетичним шармом білоруської мови.

Дебютний альбом "дівчинки і космос" вийшов у червні 2011 року. Диск потрапив в число кращих альбомів року за версією порталу Experty.by, а група перемогла у номінації "Прорив року" на нагородженні "Рок-коронація".

Другий альбом "Не існує" з'явився в квітні 2012 – визнання критиків і преси на цей раз матеріалізувалися в успішних сольних концертах в Мінську та регіонах. Восени Akute виступили в Мінську перед Placebo (вибирали самі британці), де отримали дуже теплий прийом від публіки і позитивні відгуки від преси.

В кінці року гурт зібрав понад 800 глядачів на сольному концерті в мінському клубіRe:Public. За підсумками 2012 група Akute і альбом "Не існує" були відзначені рядом титулів на всіх незалежних музичних нагородах.

У квітні 2013 відбулася прем'єраконцертної програми "Як на долоні", названій на честь однієї з пісень легендарної білоруської рок-групи Ulis. З нею музиканти успішно проїхали перший повноцінний тур по обласних центрах Білорусі. Після группа виступала на численних фестивалях, в тому числі "Міст" (Білорусь), Basowiszcza (Польща), Galapagai (Литва), VilniusMusicWeek (Литва).

Вже через рік у квітні 2014 вийшов останній, на даний момент, повноформатний альбом Akute "Реальність і сни", який самі музиканти характеризують як "свою найвірнішу роботу".

Новая програма:

"Все повернеться" - нова музична програма AKUTE до якої увійшли пісні з майбутнього альбому, кращі з 3-х минулих, а також пісні, які не звучали на живих концертах вже кілька років, а деякі і ніколи!

"Все повернеться" - це можливість осмислити те, що пройшло і повернути найкраще для того, щоб рухатися вперед.