2 лютого 2015 року в автокатастрофі трагічно загинув лідер українського гурту «Скрябін» Андрій Кузьменко. На чисельні прохання друзів Кузьми, та за згодою його сім’ї, 6 лютого 2016 року в столичному Палаці Спорту відбудеться Концерт Реквієм - Кузьма Скрябін «Рік Самотності».

Ідея провести великий концерт з’явилася, бо вже з вересня до родини Андрія Кузьменко, музикантів гурту Скрябін, надходили сотні запитань - чи плануються якісь заходи пам'яті на річницю трагедії, яка забрала в нас не просто Артиста, а Друга, Наставника і прекрасну Людину - Кузьму. Адже важливо справді гідно засвідчити всією країною, що ми не забули і ніколи не забудемо, що зерна добра і людяності, які Кузьма посіяв в цьому світі за життя не згинули за цей рік! Багато людей по всій країні та далеко за її межами хочуть віддати шану Андрію. Тож родина, друзі та колеги Андрія вирішили, що цей Рік Самотності потрібно провести з піснями Андрія, з його музикою, з щирими словами вдячності йому, щоб він побачив, щоб він почув...

6 лютого 2016 року в київському Палаці Спорту зберуться небайдужі. Це буде вечір шани, теплих спогадів, музики та любові. Ми знову будемо разом.

«Скрябін» - відомий український гурт, якому в 2014-му виповнилося 25 років. Тоді музиканти з аншлагом відіграли великі концертні шоу «25» в багатьох містах країни. Лідер гурту Андрій Кузьменко був знаним та шанованим в Україні музикантом, письменником, телеведучим. Загибель Андрія стала величезною втратою для кожного, хто його знав, та для всієї країни.