Концерт-презентиция VАСЯ CLUB & ОЛЕГ УНИВЕРСАЛ.

Запрошуємо! Український рок-н-ролл!

Танцюймо разом! Співаймо разом!

Легендарний етно-рок бенд Vacя Club та хіпан мото рок-н-ролльної субкультури Олег Універсал - новий етап творчого життя!

На Вас чекає:

Нова програма! В новому складі!

Народні хіти «Чорна Гора» та «Шіді-ріді» в новому звучанні! Пісні на слова Василя Гонтарського та Олега Універсала, котрі ніколи не виконувалися гуртом. А також, подарунки та заряд позитивної енергії на весь рік! Ведучий вечора - Ілля Ярема!

Вася Club — це український рок-н-ролл, це народний блюз, це суміш фолку, панка і міського шансона.  У цьому балагані сумішей, балад, лірики та життєвого досвіду відчувається шалена енергія, яка наповнює, надихає усіх.

Це музика, у яку неможливо не закохатися!

Гурт був заснований на прикінці 2001 р.-поетом.музикантом та актором Василем Гонтарським (1964-2007). Команда складалася з 6 музикантів високого рівня. Гурт дуже швидко набрав оберти популярністі. Неодноразово був учасником багатьох фестивалей та інших музичних заходів не тільки в Україні, але і в Європі.

Одна із композицій авторства Василя Гонтарського увійшла у саундтрек до гостросюжетного пригодницького фільму режисера Івана Кравчишина «Прорвемось».
Дискографія: «Хіпан»-2002р., “Конокрад”-2004р.,"Вася і Хобот"-2006р.,"Руський альбом"-2007р.,та "Акустика "-2007р..

Олег Універсал (справжнє прізвище) — Дипломант книги рекордів України, як людина ,яка грає на 10-ти музичних інструментах одночасно і наживо!

Байкер, поет, композитор, винахідник, автор перших 3-х мото рок-н-ролльних альбомів в Україні. Його пісні лунають на всіх мотофестивалях України.

Олег виступив в 32 містах України і 49 містах Росії, Зігравши понад 500 концертів, як на малих так і на великих сценах.

В 2014 році відмовився від російських гастолей і переклав всі свої пісні на українську мову. Та почав виступати для наших бійців в зоні АТО.