Запрошуємо Вас відвідати «ВЕЛИКИЙ НОВОРІЧНИЙ КОНЦЕРТ» Національного заслуженого академічного українського народного хору України імені Григорія Верьовки.

На концерті у двох відділах прозвучить унікальна пісенна програма. Зокрема в першому відділі Ви маєте змогу почути українські колядки та щедрівки, тепло від яких зігріє душі слухачів різдвяним настроєм, а в другому відділі Ви зможете почути найкращі українські народні пісні, які надихнуть Вас добротою, любов’ю, патріотизмом на весь рік. Кожен українець має почути такі пісенні перлини, як «Щедрик», «Добрий вечір тобі, пане господарю», «Реве та стогне Дніпр Широкий», «Ой, у лузі червона калина»

На сцені одночасно для Вас виступлять понад 100 найкращих артистів України під керуванням легенди хорового мистецтва, героя України, народного артиста України, академіка, професора Анатолія Авдієвського.

«ВЕЛИКИЙ НОВОРІЧНИЙ КОНЦЕРТ» пройде повністю в живому виконанні, навіть без використання підсилення звуку.

Також зверніть увагу на місце проведення заходу, камерний зал Атріум Київського готелю Фаермонт має чудову акустику, не кажучи про вражаючий вигляд.

Чекаємо Вас на справжньому українському святі!