Скоро зима та холоди. Але з нашими чотирилапими друзями нам не до суму. Адже саме час показати себе на SportDogShow - шоу талановитих, активних та спортивних собак разом з їх хазяєвами! .
Приходьте всі – навіть якщо в Вас немає собаки (поки що! ;)  Бо Вас чекатиме:
Яскраве шоу від ДЦ «КАСТА» Сортивних собак з Аджиліті, Фрізбі та Фрістайл.
Виступи молодих кінологів – хоч в них ще не так багато досвіду, але вони мають вже певні досягнення зі своїми улюбленцями.
Зона PetFriendlyTerritory – обійняшки та цілувашки з дружніми улюбленцями.
Спеціальна зона для дітей, що зікінчили тиждень з гарними оцінками – вчимося тренувати собаку! (візміть із собою щоденник! ;)
Поради кінологів та ветелінарів.
Знайомство з проектом «Місто Тварин» та спілкування власників тварин з різних питань утримання наших улюбленців!
А якщо ви самі займаєтесь зі своїм собакою, та впевнені в його талановитості тож обов’язково приводьте його на наш кастинг талановитих собак. Можливо саме ви та Ваш улюбленець отримає головний приз – 5 безкоштовних занять в ДЦ КАСТА з Аджиліті, Фрістайл чи послуху.
Ну і звісно – як же без конкурсу костюмів наших улюбленців. Приходьте яскравими та модними – порадіємо креативу власників та оберемо найкращих! ;)
В нас є ще багато призів та сюрпризів. Тож проведемо цей день яскраво разом з нашими найкращими чотирилапими друзями. 
Девіз свята: Нашим улюбленцям – гідне життя та розваги! А мета – показати, що собака не просто домашня тварина, а справжній партнер, як в розвагах, так і професійних спортивних заняттях. Спорт с собакою – це здоров’я та гарний настрій назавжди!

Адрес: ул. Славгородская.