Народна артистка СРСР Марія Стефюк, Народний артист України Анатолій Паламаренко таНаціональна заслужена капела бандуристів України імені Г.І. Майбороди з концертною програмою «Ой зійшла зоря, вечоровая…». 14 жовтня 2014 року на сцені Центрального будинку художника.

Марія Юріївна Стефюк - українська співачка, Народна артистка УРСР, СРСР, Герой України.
Її запрошували співати в Мілан, Мадрид, Вісбаден, Дрезден, Берлін, і всюди вона отримувала визнання свого таланту чудової виконавиці. Сьогодні, кажуть, вона - одна з найяскравіших представниць сучасної української національної вокальної школи. В її репертуарі понад 20-ти різних за стилем і характером оперних партій. Але цього разу - про інші грані її таланту. А саме - про виконання українських пісень. Завжди цікаво послухати рідну пісню у виконанні майстрів опери. Не виняток і в нашому випадку. Марія Стефюк славиться відмінною технікою і своїм сопрано - дзвінким, прозорим, гнучким, здатним точно передавати найтонші відтінки самих сильних емоцій.

Анатолій Нестерович Паламаренко - український майстер художнього слова, Герой України, народний артист України, лауреат Національної премії ім. Т. Г. Шевченка.
Він належить до тієї категорії митців, які не лише увінчані офіційно високим почесним званням. По духу, самій своїй сутності воістину народний - настільки глибоко і тонко відчуває і знає життя народу, його психологію, його мову. Тож і його поява на сцені, його мистецьке слово викликають у глядача-слухача щире захоплення: це наш, воістину народний артист.

Національна заслужена капела бандуристів України імені Г.І. Майбороди - особливо цінне надбання і унікальне явище культурної спадщини українського народу.
Оригінальне, самобутнє мистецтво бандуристів знають і люблять в усіх куточках нашої України та за її межами. З великим успіхом проходили концерти капели у Болгарії, Польщі, Німеччині, Югославії, Канаді, Японії, Франції, Іспанії, Росії, Угорщині.
У репертуарі прославленого колективу - українські народні пісні, старовинні канти, думи, твори українських та зарубіжних композиторів.
Хоровий спів у супроводі ніжного сріблястого тембру бандур, театралізація кожної пісні створюють незабутнє враження, полонять серця і душі всіх, хто хоч раз доторкнувся до джерел української пісні у виконанні Національної заслуженої капели бандуристів України.
Національна заслужена капела бандуристів України імені Г.І.Майбороди має свою жанрову особливість - усі артисти співають та одночасно грають на бандурах.

Програма «Ой зійшла зоря, вечоровая…» об’єднує в собі різнобарв’я національного творчого надбання. Тут звучатиме і художнє слово, і ліричні твори, що традиційно виконувалися у дні святкування Покрови Божої Матері. Козацькі балади і марші занурять глядача у славетну героїчну добу нашої рідної країни. А веселого настрою додадуть жартівливі побутові пісні та яскраві самобутні мелодії у виконанні оркестрової групи на унікальних національних  інструментах.