Чоловіки та жінки. В цих двох словах – вічний конфлікт та таке ж вічне тяжіння. Чоловіки або жінки? Хто з них більш розумний, а хто «блондинка»? Хто з них більш сором’язливий, а хто «без забобонів»? Хто сильний, а хто «розмазня»? Марно шукати відповіді на ці питання. Все знов закінчиться сваркою та з’ясуванням стосунків! Або коханням… Або весіллям! У будь якому випадку, фуршет глядачам гарантовано!

      Актори «НОВОГО УКРАЇНСЬКОГО ТЕАТРУ», що грають цю виставу, не залишають байдужим жодного з глядачів. Посмішки не спливають з облич з першої до останньої хвилини спектаклю. Оплески не перериваються навіть в антракті, під час якого на глядачів чекають невеличкі сюрпризи.

        Вистава створена режисером Віталієм Кіно за мотивами оповідань Антона Павловича Чехова. Театр присвятив прем’єру «Беззахисних створінь» ювілею великого письменника – 150-річчю від дня народження.

Вистава йде українською мовою. 
Тривалість 2 год. 20 хв. 

Вистава створена за оповіданнями А.П.Чехова
 «Жінка без забобонів», «Слова, слова, слова», «Пішла», «Загадкова натура», «Анюта», «Беззахисне створіння», «Теща-адвокат», «Розмазня»,
«Як я в законний шлюб вступав»