Український гурт Ray Band був створений в 2012 році в Києві, в самому центрі якого, хлопці провели все літо, розважаючи перехожих.Звичний для Хрещатика хлопець з гітарою (Гарік) виконував всім відомі хіти у досить незвичній компанії - хлопця з зачіскою "афро" (Молдова), що сидів на коробці та ритмічно вистукував долонями по ній і його старшого брата (Старого), який майстерно витанцьовував чечітку в спеціальному взутті на спеціальній дошці. Згодом до хопців приєдналися ще два учасники - бас-гітарист Платон та соло-гітарист Дмитро (Козир).

Стиль музики Ray Band не піддається класифікації і не потребує визначення. Тому основні жанри, елементи яких гармонійно уживаються в репертуарі музикантів, перераховані у таких тегах, як reggae, funk, hip - hop, tap dance, street art, peace, love, capoeira.

За час існування гурту хлопці встигли попрацювати над авторським репертуаром. Разом з іншими українськими артистами, такими, як Анастасія Приходько, Ярмак, Тоня Матвієнко, Арсен Мірзоян, Mad Heads побували в турі "Підтримаємо своїх", де в зоні АТО підтримували моральний дух захисників України.

Були учасниками "Арт-пікніку Слави Фролової". А влітку 2014 року пройшли кастинг на шоу "Х-Фактор". Саме на цьому шоу Ray Band вразив Ніно Катамадзе своєю неординарністю. Грузинська діва так захопилась хлопцями, що вийшла на сцену, аби разом зімпровізувати. Наставником хлопців у телешоу був Сергій Соседов. Під час одного із ефірів, гостем якого була Ірина Білик, поп-діва сказала, що «якщо гурту Ray Band підібрати правильну україномовну пісню, то може вирости конкурент Океану Ельзи". Нещодавно, хлопці залишили проект "Х-Фактор" та приступають до запису дебютного альбому та зйомок кліпу.

Наприкінці січня 2015 року гурт Ray Band зіграв перший сольник у клубі Docker pub, під час якого презентував нові пісні та нове звучання. Виступ відбувся з аншлагом.