Багатство – це спосіб мислення, а не розмір банківського рахунку. Саме цей склад мислення ви зможете сформувати якщо будете регулярно грати в Cashflow.
Принцип бізнес-гри
Бізнес-гра вчить тому, як мислять люди, які володіють 90% всіх багатств у світі. Всіх людей, які працюють або займаються бізнесом, по їх відношенню до роботи можна поділити на чотири психологічних типи:
 Найманий працівник. Для цього типу людей основну цінність представляє зарплата і ті привілеї і гарантії, які вони отримують на цій роботі. “Я хочу мати стабільну роботу, і хороші соціальні гарантії”.
 Спеціаліст (сам собі професіонал, сам собі компанія): “Час моєї роботи коштує 100 доларів, я знаю собі ціну, без мене ви не розберетеся. Якщо існує проблема, я її беру на себе і вирішую”.
 Бізнесмени: “Моя справа – створити ефективну систему. Я створюю систему і роблю на цьому гроші”.
 Інвестор: “Я шукаю бізнес-системи, в які можу вкласти гроші і отримувати пасивний дохід”
Основна відмінність Бізнесменів і Інвесторів від Найманих працівників і Спеціалістів полягає в умінні створювати АКТИВИ. Ця бізнес-гра і вчить вмінню розрізняти активи та пасиви і створювати активи.
Гра починається з рівня, коли у вас є стабільна робота і зарплата. І ви повинні пройти шлях, який пройшли багато бізнесменів, щоб досягти успіху.