Після успішного спектаклю Лукреція Боржіа за п’єсою Віктора Гюго, молода, але вже дуже досвідчена Люсі Береловіч зацікавилася визначною жіночою театральною постаттю: Антігони.

Після приїзду до Києва у квітні 2014 року та визначальною зустріччю зDakh Daughters, ідея постановки Антігони стає очевидною для Люсі Береловіч.

Для того щоб працювати з «найчеснішим створінням, яке колись жило на землі» (Геґель), для цієї постановки Люсі Береловіч обрала тексти з класичної літератури, а саме Антігону Софокла (441 р. до н.е.) та текст Бертольда Брехта (1948). 

Після майже місяця репетицій в одному з залів кіностудії ім. Довженко, десять українських акторів, серед яких відомі Dakh Daughters, і на додачу один французький актор, Тібо Лакруа, представлять надзвичайну історію Антігони під творчим керівництвом Люсі Береловіч.

Цей красивий й водночас потужний спектакль являє собою алегорію з ситуацією в Україні.

Люсі Береловіч французька постановниця, яка, спільно з Тібо Лакруа та групою акторів і музикантів, створила театральну трупу «Les 3 sentiers», в їх спектаклях змішуються музика і театр.