Вперше у великому залі Pochayna Event Hall! Сюрреалістична Art-вистава «Частини» від театру AKTORSTVO.

Жодного слова, лише пластика тіла та щирі емоції акторів відкриють глядачу інший вимір - ви потрапите у світ метафор та алегорій. Події, що відбуваються у виставі, здатні вивести вас із реальності своєю нелогічністю, навіть, абсурдністю. Емоції будуть перемішуватися: сміх може змінитися на тихе мовчання або, навіть, перейти в легкий смуток.

Вистава побудована з подій минулого та майбутнього, іноді здається, що все перемішано та рухається у зворотному напрямку, ніби ви знаходитеся уві сні, який хтось створює для вас. Ми прискоримо та сповільнимо рух, щоб виділити мить, в якій кожен відчує, що саме тут відбувається життя, яке будь-якої хвилини можемо втратити.

Рухайся з останніх сил, поки б‘ється серце і можеш дихати, поки горить вогонь та випромінють світло його останні іскри.

Застереження:

У виставі буде оголення не тільки почуттів, а й тіл.

Тривалість - 70 хвилин.

Режисер-постановник - Люся Пономаренко.

Музика - Evgeny Khmara, Pol Solonar.

P.S. «Кожен із нас ходить під сонцем, відчуваючи себе частиною того чи іншого елементу. Кожна секунда, сказане слово, зроблений крок, вдих чи видих може залишитися в моменті, вкритому пилом вічності. І якщо ти так нічого і не встиг зробити, то скульптура твоя так і залишиться непоміченою.Доки ми не дозволяємо пилу осідати на нас, доти ми рухаємося, а значить живемо. Життя - це подряпини, опіки, падіння, поразки, а не красива річ в обгортці. Не варто припадати пилом в ній та берегти себе.»