Джамала стане хедлайнером кримського концерту до Дня Незалежності
25 серпня, о 18.00 на галявині Національного музею історії України в Києві вдруге відбудеться кримський Open Air концерт «Кримський Дім об’єднує серця», присвячений 28-й річниці Незалежності України.
На великій сцені виступлять співак Олександр Положинський зі своїм музичним проектом «Був’є», кримськотатарський панк-рок гурт «Shatur Gudur», співачка Eльвіра Сарихаліл, етно-гурт «Курбаси», ансамбль «Мусафір» та багато інших. Хедлайнером концерту стане українська співачка, переможниця Євробачення-2016, Jamala.
Денну програму, що розпочнеться о 15-00, презентують поп-співачка Е.К.А., етно-співачка Іванна Червінська, а також Оксана Роспоп. Паралельно відбуватимуться майстер-класи з традиційних кримськотатарських мистецтв, зокрема за участі кераміста Рустема Скибіна та його студії. Майстер-класи з приготування кримськотатарської кави та їжі. Також діятиме правозахисна галявина під час якої пройде акція #SaveOlegSentsov.
На гостей чекає яскраве вечірнє 3D-меппінг шоу.
«Впродовж останніх п’яти років українці і кримські татари нарешті глибше зблизилися одне з одним і почали знаходити велику кількість спільного у культурі, традиціях, історії. Наш концерт - це прояв творчої енергії двох народів, що допомагає об’єднувати серця людей по всій країні, руйнуючи штучні стіни, що намагається звести окупацію» - програмний директор Кримського Дому, Алім Алієв.
Концерт проводить Кримський Дім за підтримки Українського культурного фонду, Національного музею історії України та Земляцтва кримських татар «Дженішке».

ВХІД ВІЛЬНИЙ
Акредитація ЗМІ: crimeanhousekyiv@gmail.com
+380502724270