10 грудня, Київ, у “Палаці Україна” відбудеться довгоочікуваний сольний концерт народної артистки України Таїсії Повалій.

Цьогоріч співачка Таїсія Повалій святкує свій ювілей, на честь якого у Києві, після восьмирічної перерви, артистка готує для свого глядача унікальне шоу. Над програмою концерту та шоу артистки працює творча команда Luck out club, чиї роботи завжди виходять за звичні рамки, затягують та заворожують глядача.

Популярні й улюблені пісні у виконанні Таїсії – це завжди занурення у атмосферу кохання та неймовірних переживань до відчуття мурашок. Цього разу такі улюблені пісні відзнайдуть абсолютно нове життя і форму на сцені, де буде відбуватися резонансна, на перший погляд, дія. Народні хіти матимуть зовсім новий вигляд, залучаючи та втягуючи глядача у сучасне високотехнологічне шоу.

«Деякі епізоди з минулого люди запам'ятовують різними способами. Запах, колір, слова або мелодії ... Все залежить від того, наскільки «унікальною» була емоція в той самий момент. Для шоу Таїсії Повалій ми створюємо цілий світ «унікальних» емоцій. Повне занурення у атмосферу пісень відбувається завдяки незвичайним дизайнерським рішенням сценографії. Це стане гарним одкровенням як для одного Артиста, так і для тисячі глядачів. І хто знає, може, коли на сцені піде дощ, глядачі в залі відчують петрікор », - коментують майбутнє шоу продюсер Ярослав Губський і режисер Сергій Гуман.

До концертної програми увійдуть не тільки улюблені хіти артистки, а й абсолютно нові композиції, які створені у новій стилістиці. Модна та сучасна обробка, що для слухача буде повною несподіванкою і розкриє співачку Таїсію Повалій, як артистку, яка з кожним роком набирає обертів, сучасна та завжди оновлена ​​, а також унікальна для свого глядача!

«Запрошую вас, любі мої друзі, на свiй ювiлейний концерт! Це буде зустрiч особлива, зустрiч на якiй я розповiм, що вiдчувала , до чого йшла останні роки і що здобула! З любов’ ю, завжди ваша!  До зустрiчі!», - коментує своє майбутнє шоу народна артистка України Таїсія Повалій

Смислова режисура, яка пов'язує увесь концерт у єдину концептуальну дію! Унікальна сценографія, яскраві та оригінальні світлові рішення. Глядач насолодиться не тільки неймовірним голосом, а й шалено гармонійною, красивою картинкою!