Нова українська хвиля несеться! Варто зацінити наживо.


Вечірка є благодійною, всі кошти йдуть на реалізацію соціального проекту «Молодь-Енергія Змін!».

Можна буде послухати не один гурт сучасності, а декілька молодих та потужних напрямків музики та виконавців.

FRANCO - український рок-гурт, створений наприкінці 2011 року в Києві.
Стиль групи, це мелодійна суміш електроніки і року, розбавлена відстороненим камерним, але драматичним вокалом фронтмена команди - Валентина Федишена.
За час свого існування гурт випустив 2 повноформатних альбоми, декілька синглів та EP.
FRANCO є учасником багатьох фестивалів, серед яких YouthDay, MRPLCity, Woodstock Ukraine та ін.
Останній на сьогодні альбом "Тремор" був представлений у листопаді 2018. Прем'єра відбулась разом із виходом однойменного кліпу, режисером якого став культовий режисер Віктор Придувалов.і.

THE UNSLEEPING — Уманський гурт був створений в 2013 році. Ті, якими їх можна побачити зараз — це представники українського інді з незалежними поглядами як у в текстах, так і в музиці, так і у власностворених кліпах. Гурт випустив мін-альбом, що безперечно хочеться заносити до топ альбомів року.

DEVON’S FORMATION – Київський фан-рок гурт, який комбінує в собі нотки ритмічного фанку 80-х та сучасні прогресивні течії.

КАБЛУКАМИ ПО БРУСЧАТКЕ - молодий український гурт, що існує вже 6 років. Цей гурт - самобутній і оригінальний, надихає їх молодість, а талант знаходить втілення в музиці. В склад входить 7 талановитих молодих музикантів.

Віктор Данюк – молодий і талановитий музикант, автор та виконавець, учасник 8 сезону Голос країни. Співає в хорі, пише музику та вірші. Долучився до запису нового альбому відомого українського гурту The Hardkiss.

"J O L L Y " кавер бенд – це танці, гарний настрій.

Ведучий вечірки – Мішель Сайкалі (радіо NRJ)

В ході вечірки будуть розіграні благодійні лоти від О. Усика, О. Караванської, оркестру Lords of the Sound, Меморандум Эштона Катчера, картини, марки та інші.

Мета Соціального проекту це збір коштів на облаштування приміщення для занять та навчання учнів національного центру.

Національний Еколого-натуралістичний центр - це сучасний заклад позашкільної освіти, який надає знання в галузі біології, екології та агрономії тисячам учням та студентам, а також педагогам.

Розвиток та нові знання дають величезну надію нам, дорослим, що молоде покоління зможе досягнути гармонії з природою та зберегти всі її дарунки. Учнями Центру є діти та молодь з усієї України.

На жаль протягом останніх 15 років на оновлення та модернізацію, а також матеріально-технічне забезпечення НЕНЦ кошти із державного бюджету не виділялися.

Ви можете допомогти нашому соціальному проекту "Молодь-Енергія Змін!!!"
Будь серед них поки ти живий і можеш діяти.