Мотор’Ролла – рок-гурт з міста Хмельницький, який бомбардує сцену України вже більше 20 років.

МР починали з рокабілі-хард-кора, але особливу популярність приніс нульовий період, що закріпив групу в ряді метрів української рок-альтернативи з альбомами

Тепер же Мотор’ролла приготувала для вас подарунок – нову пісню під назвою «Квіти Рути». Ідея її створення саме у такій стилістичній формі виникла у лідера гурту, Сергія Присяжного після прослуховування пісні Locked Out Of Heaven, американського артиста Bruno Mars. Вона нагадала Сергію музику 70-80-их років минулого століття, на якій він виріс як музикант-інструменталіст.

Після написання демоверсії музики, текст, в якому оспівується творчість пісняра-поета Володимира Івасюка, навіявся сам собою (за пропозицією штатної поетеси гурту - Томи Приймак). І Володимир Івасюк в цій історії невипадково, адже в музичному плані пісня «Квіти Рути» теж нагадує творчість українських вокально-інструментальних ансамблів минулого століття.

«Власне захотілося повернутися до коріння українського естрадного і власне захотілося зробити щось таке, що нагадувало українські вокально-інструментальні ансамблі 70-х років», - розповів Сергій.

«Квіти Рути» потраплять на майбутній альбом групи. А ви вже 20 грудня маєте можливість почути їх в живому виконанні!

До зустрічі!