30 листопада у It's NOT the LOUVR gallery bar вiдбудеться унiкальна вечiрка! Всi учасники гурту вагоновожатые, включаючи звукорежисера групи - Андрiя Соколова виступатимуть…у якостi диск-жокеїв! 

4 персональнi DJ-Сети, коли кожен iз «старiчуль» запропонує потанцювати пiд свої улбленi композицiї! 

УВАГА! 
Найкращi танцюристи отримають запрошення на презентацiю нового альбому «Референс» 16 грудня в Atlas’i.
Буде весело та нестандартно! Приходьте!
Вхiд вiльний.

*"Вагоновожатые" - це мультимедійний проект, який створює окрему філософію для своїх слухачів і чітко притримується власного концепту. Це справжній арт-проект, що працює на перетині музики, літератури та театру.

Гурт існує вже 3 роки і збирає повні майданчики по всій Україні - Jazz Koktebel, Atlas Weekend, Hedonism та Brave! Factory, їх запрошують у Польщу та Фінляндію. 
Цього року «вагоновожатые» якось несподівано майже зникли з радарів. На пальцях однієї руки можна порахувати виступи в новому сезоні. Традиційний київський концерт, виступ на підтримку політв'язнів, декілька сетів на фестивалях та живий супровід фільму «Ордер на арешт». 

Але згодом стало відомо, що пауза спланована та дужа плідна. Колектив навмисно ізолювався, щоб без відриву попрацювати над новим матеріалом. Зима, кінець весни, літо…ми терпляче чекали, поки пройде період пошуків нових тем, нового звуку, репетицій, запису та зведення. І ось нарешті «вагоновожатые» відсалютували про фіналізацію цього кропіткого процесу. Новий альбом має назву «Референс» і з’явився в листопаді. У нас же учасники гурту поділяться музичним матеріалом, який міг надихати їх на створення нового альбому.

ДЕ: вул. Липинського, 4
КОЛИ: