Відомі українські гурти MARLEN і VLASNA, а також співак Dima Libra дають спільний концерт у столиці! 

29 листопада в київському клубі «Теплий ламповий» виконавці представлять сольні програми, поєднавши нові пісні з композиціями, які вже добре знають поціновувачі сучасної української музики. 

Всі три учасники концерту – далеко не новачки на сцені. VLASNA та Dima Libra торік були номіновані на всеукраїнську музичну премію YUNA в категорії «Новий подих української музики», а MARLEN запам’яталась телеглядачам яскравою участю у проекті «Х-фактор». 

На гостей концерту 29 листопада очікує безліч сюрпризів від артистів. Так, Dima Libra у цей вечір представить свої ліричні композиції, а також обіцяє зачитати свої вірші. Гурт MARLEN презентує пісні з майбутнього альбому – деякі з них уже видані синглами, а деякі слухачі ще не чули. VLASNA зіграє оновлену програму, яку в Києві представлятиме вперше. 

Цього вечора вас чекає фантастичне музичне поєднання лірики і драйву, ніжності і зухвалості, таємничості і відвертості. Три різні виконавці об’єднаються, щоб зробити цей вечір по-справжньому гарячим!

Концерт MARLEN, VLASNA і Dima Libra відбудеться 29 листопада в клубі «Теплий ламповий» (вул. Омеляновича-Павленка, 4/6). Квитки: 100 грн, у день концерту – 120 грн. 

Квитки можна придбати тут: https://2event.com/uk/events/1571088