MK Classics (арт-директор Тетяна Калініченко) представляє:
Віра Жук / Маріам Вардзелашвілі. Концерт-презентація диску #onthemove (Відень-Київ-Тбілісі).

Віра Жук (скрипка, Україна-Австрія)
Маріам Вадзелашвілі(фортепіано, Грузія)

Програма
Є. Станкович - Присвята
Ф. Шуберт - Фантазія до мажор D934 - op.post 159
Е. Чабашвілі - Four Elements
Б. Гандер - Impaling Prophecy
М. Равель - Соната номер 2 соль мажор для скрипки і фортепіано

CD #othemove

Відень завжди був колискою для музикантів з усього світу, які приїздять туди з багажем власних музичних культур та впливів. За допомогою CD #onthemove українська скрипалька Віра Жук і грузинська піаністка Міріам Вардзелашвілі віддадуть данину поваги як місту Відню, так і своїм рідним країнам. Дует обрав Ф. Шуберта як квінтесенціального віденського композитора, який поглинув і змінив вокальний фольклор міста. Два його великих твори – перший «Великий дует» для скрипки та фортепіано ля-мажор і пізній монументальний твір «Фантазія» демонструють повну палітру виразних кольорів Шуберта.

Чудовим прикладом скрипково-фортепіанного репертуару є «Присвята» живої класики української музики Є. Станковича. Молодий композитор Станкович по максимуму використовував передові та майже провокаційні композиційні техніки того часу тільки для того, щоб повернутися до тональної меланхолійної музичної мови, яка була відгоміном ностальгічного українського вокального фольклору.

Е. Чабашвілі – видатна грузинська композиторка молодого покоління. Знаходячись на перехресті різних мистецтв, її стиль є поетичним і театральним. На грузинській сцені віддавна домінували музиканти-жінки. Ця яскрава композиторка органічно вписується в традицію.

Б. Гандер зарекомендував себе як важлива фігура сучасного австрійського музичного життя своєю потужною, динамічною та наелектризованою музичною мовою. Його музика демонструє сучасну енергію Відня, а також силу та потенціал міста 21-го століття. Його «Пророцтво» звучить практично як напівімпровізована жива концертна хіп-діджей програма у високоякісному клубі електронної музики.