Кришталева осінь у Нью-Йорку!

На вас чекає особлива зустріч – єдиний виступ The USAFE Band, Оркестру військово-повітряних сил США і віртуозного піаніста Майка Кауфмана-Портнікова, лауреата міжнародних конкурсів в Берліні та Римі.

The USAFE Band відвідує Україну з офіційним візитом в рамках туру «I Sustain the Wings». Від моменту заснування Гленом Міллером в 1943 році The USAFE Band дали більше 20 000 концертів, оркестр знаменитий виступами для монархів і перших осіб держав.

Майк Кауфман-Портніков підкорює Європу. Скрізь, від України до Франції, виступи піаніста створюють атмосферу блискучого свята, чи то класичні концерти чи сучасні авторські вистави.

Спеціальна програма для It’s NOT the LOUVR представляє джазові варіації творів геніальних композиторів Джорджа Гершвіна та Леонарда Бернстайна. Легендарні автори, які стали частиною американської історії, повертаються до свого коріння, що глибоко пов'язане з історією України.

The USAFE Band і Майк Кауфман-Портніков запрошують розділити світлий нью-йоркській настрій та вечір, що наповнений яскравми імпровізаціями. 

КОЛИ: 19 жовтня, 20:00
ДЕ: вул. Липинського