Макс Пташник - сонграйтер, саунд-продюсер, мультиінструменталіст та аранжувальник, якого ЗМІ вже встигли охрестити українським Едом Шираном. Працює у стилях hip-hop та electro-pop і суміжними з ними напрямками. Цього року його можна було почути на таких фестивалях як «Ї», «Файне місто», «Бандерштат», «Alfa Jazz», «ZaxidFest», «Youthday».

Музичний проект був заснований у 2017 році у США. Наразі музиканти і сам Макс проживають у Львові. Актуальний склад гурту (клану): Віталій Довгополий – барабани, Мирослав Мелимук – бас, Петро Жеруха – клавішні, Любомир Стасів – синти.

У 2017 році власними силами був виданий дебютний альбом EP "Обіцянка кінця самотності".

А вже 31 січня 2018 року відбувся реліз другого концептуального альбому «Буденна пересічна драма».

29 серпня 2018 року відбувся реліз нового синглу «Прокидайся», який став першим оприлюдненим матеріалом із майбутнього повноформатного альбому виконавця.

Пісня «Воля» на вірші Юрія Іздрика ввійшла у топ-100 пісень українською мовою за версією Karabas Liveта в топ-50 пісень 2017 року за версією LiRoom: https://www.youtube.com/watch?v=GhqM8EN8Yvo

Макс Пташник брав участь у концерті «Ідентифікація», який проходив у Stereo Plaza, де Макс виступав на одній сцені з такими музикантами як Pianoбой, СКАЙ, MARU, Brunettes Shoot Blondes, EPOLETS.

Макса Пташника можна почути на таких радіостанціях як Lounge FM, Relax FM, Просто Радіо Киев, Море ФМ, Радіо Сковорода, Країна ФМ та інших радіостанціях.