Мистецький проект ARTSPACE Київського Планетарію та видавництво «Київський Будинок Книги» запрошують на цікаву та захоплюючу зустріч.

Рафаель, Леонардо да Вінчі та Мікеланджело… Три імені, тісно пов’язані в історії, складають одне чудове сузір’я на горизонті Відродження. Зірка Рафаеля сьогодні сяє не менш яскраво, ніж два сонця
Відродження, Леонардо та Мікеланджело – його старших сучасників. Але був художник, твори якого, були безкінечним прикладом для наслідування. Цим художником був геній, якого називали «німецьким Леонардо да Вінчі» - Альбрехт Дюрер..

Ім’я Альбрехта Дюрера на протязі багатьох століть входить в відому сотню найгеніальніших творців в історії людства. Він був надзвичайним майстром графіки, неперевершеним живописцем, теоретиком мистецтва, а ще, вченим, що досліджував теорії перспективи та геометрії, що і наразі є актуальними. Портрети та автопортрети Дюрера захоплювали не тільки аристократів вього світу, а і художників.
У них була свого роду декларація, в якій Дюрер проголошував, що він більше не ремісник, а художник, отже, Божий обранець! Рафаель благоговів перед генієм Дюрера.

Як творчість Рафаеля наповнювалася відкриттями Дюрера – ми поговоримо в нашій бесіді.

Зустріч проводить мистецтвознавець Анна Владимирська.

Чекаємо у конференц-зоні Київського Планетарію 28 вересня о 18.30!