10 листопада відбудеться Перша профорієнтаційна конференція «Моя майбутня професія», організатором якої є освітня компанія IBS Education.

Конференція покликана надати можливість майбутнім абітурієнтам та їх батькам поспілкуватися з представниками кращих університетів України, дізнатися про найбільш популярні професії та їх перспективи і прослухати цікаві лекції з профорієнтації від 5 провідних спікерів зі сфери освіти та бізнесу, серед яких:

-  Міністр освіти і науки України у 2014-2016 роках - Сергій Квіт,
- Директор школи Монтессорі - Вікторія Щербіна,
- Засновник та генеральний директор компанії IBS Education - Олександр Павленко,
- Декан факультету економіки та управління Київського національного економічного університету ім. Вадима Гетьмана - Олександр Востряков.
- Українська акторка, теле- і радіоведуча. Відома за україномовним телесеріалом «Школа» на каналі 1 1, у якому вона зіграла головну роль Катерини Білозерської — вчительки економіки, колишньої бізнес-леді – Андреєва Яніна.

На конференції будуть присутні представники від таких університетів як КНУ ім. Тараса Шевченка, НаУКМА, КПІ ім. І.Сікорського, НАУ, КНТЕУ, КНЕУ, НМУ ім. О.О, Богомольця, НПУ ім. Драгоманова, КНУТД, КНУКіМ та багато інших.

Перша профорієнтаційна конференція відбудеться 10 листопада 2018 року з 10:00 – 18:00 у конгрес-холі «Український дім» за адресою м. Київ, вул. Хрещатик 2.
Реєстрація учасників відбувається за посиланням https://ibs-edu.com.ua/ua/conference/

Життя – це постійний вибір, тож вчимося обирати правильно!
Вартість: Дорослий – 50 грн
Сімейний – 90 грн
Сімейний – 120 грн