Гурт RED виступить у Києві в жовтні.

Американський гурт RED, що сформувався на початку 2000-х у Теннессі, виступить з концертом у київському клубі Atlas 10 жовтня. Основою гурту у свій час стала дружба вокаліста Майкла Барнза та братів-близнюків Ентоні та Ренді Армстронг. За роки існування гурт доповнювали різні музиканти, але ця трійця залишається незмінною й досі.

У 2006 році вийшов перший альбом гурту End of Silence. Ця платівка мала відразу три сингли, що опинилися на різних позиціях чарту мейнстрім-року від Billboard. Непогано для дебюту! Уже тоді критики порівнювали RED із такими гуртами як Linkin Park, Breaking Benjamin та Chevelle. Того ж року платівку номінували на Греммі як найкращий рок чи реп госпел альбом.

У 2009 році гурт повернувся з платівкою Innocence and Instinct, на яку музикантів надихнула "Божественна комедія" Данте Аліґ'єрі, а саме частина "Пекло". Поштовхом до написання альбому також стала аварія, у яку гурт потрапив у турі 2007 року. Одним із треків Innocence and Instinct є кавер на пісню Ordinary World гурту Duran Duran. Наступна платівка Until We Have Faces (2011) дебютувала на другому місці чарту Billboard, а трек Start Again став найкращою рок-композицією за версією Gospel Music Association (GMA).

Відомі своєю любов'ю до турів, RED не припиняють дивувати динамікою та драматизмом своїх виступів. Мурашки на шкірі та пронизливі емоції – зовсім скоро на концерті RED, що повертаються до Києва після 6-річної перерви. Ми з радістю пригадуємо повні зали на обох київських концертах гурту і не сумніваємося, що цього разу буде так само незабутньо.