Тарас Чубай — жива легенда музичного життя України — на початку дев’яностих років минулого століття разом з однодумцями створив гурт, якому судилося вписати яскраву сторінку в історію становлення нації та її гарт.

Це був “Плач Єремії”, що швидко вийшов на передові позиції в українських хіт-парадах. У музичному плані в нього було все — від гард-року до джазу. На його піснях вчилися, виростали, закохувалися українці, навіть ті, чиї батьки були російськомовними.

Поява в Україні Тараса Чубая, гурту “Плач Єремії” та музики, яку вони грали, стала справжньою культурною революцією. І от сьогодні вже цим сподвижникам українського мистецького духу 25!

За це двадцятип’ятиріччя лідер гурту написав більше 100 пісень, видав 11 музичних дисків, у тому числі п’ять із них з гуртом “Плач Єремії”.

Рок-музикант, композитор, автор-виконавець глибоких за змістом і щирих українських пісень, Тарас Чубай, незважаючи на відстань (він живе під Києвом, а всі хлопці гурту у Львові) не перериває співпрацю з “Плачем Єремії”. Вони продовжують спільно виступати з концертами як в Україні, так і за кордоном.

А нинішньої осені Тарас Чубай, “KOZAK SYSTEM” (Гайдамаки до 2012 р.) та гурт “Плач Єремії” презентували новий проект непереможної нації “НАШІ ПАРТИЗАНИ. ПІСНІ САМОНАВЕДЕННЯ”, який заряджає українців бойовим духом і беззаперечною вірю в перемогу. Особливо він важливий для бійців АТО, перед якими виступають музиканти.