Вперше в Україні всесвітньо відомий скрипаль-віртуоз Ara Malikian (Ара Малікян) дасть концерт у столичному Палаці Україна в рамках свого світового туру “Royal Garage World Tour”.

В компанії професійних музикантів Ара Малікян виконає класичні шедеври Вівальді, Моцарта, Паганіні та інших великих композиторів, інтерпретації рокових композиції Led Zeppelin, Джимі Хендрікса і Девіда Боуї, а також власні твори. Глядачі зможуть насолодитися не просто інструментальним концертом, а стати учасниками справжнього шоу з яскравими костюмами і танцями. Концерти Малікяна - розрив шаблону, меж та рамок, живі емоції, гумор в поєднанні з унікальною технікою гри на скрипці, які не зможуть залишити байдужим навіть музичних гурманів.

Ара Малікян - володар величезної кількості авторитетних премій та нагород, номінан Latin Grammy Awards, у минулому - перша скрипка в оркестрі Мадридського королівського театру. Його відрізняє майстерне та неповторне виконання як класичного репертуару, так і авторських творів, які увібрали в собі культуру Близького Сходу, Центральної Європи, Латинської Америки та Іспанії.

Ара - один з найбільш плідних скрипалів світу - він випустив вже 26 студійних альбомів. Його гастрольна діяльність також вражає. Він дає близько 300 концертів щороку у десятках країн. На його рахунку більше ста виступів зі найвідомішими оркестрами світу, серед яких симфонічні оркестри Японії, Німеччини, Іспанії, Португалії, камерні оркестри Цюриха, Лондона та багато інших. Його музика виконувалась майже на всіх ключових концертних майданчиках світу.

Славу музиканту принесли також його роботи у кіно. Малікян є автором саундтреків до дев’яти фільмів, серед яких картини оскароносного Педро Альмодовара “Поговори з нею” та “Дурне виховання”. Артист багато працював і з іншими режисерами. Так, у 2016 році він написав музику до скандального фільму Тері Джорджа “Обіцянка” про геноцид армян 1915 року.

Сам музикант вважає, що найскладнішим в грі на скрипці є викликати емоції у слухача. “Дуже важко досягти ідеального виконання. Але я вважаю, що публіці і не потрібна досконалість. Їй потрібно, щоб виконавець торкнувся її душі і заставив відчувати, а це досягається не технікою виконання, а душою та серцем”, - каже Ара Малікян.