SHAHMEN виступить у Києві у рамках Poison World Tour.


Після випуску альбому «California is Cold» SHAHMEN вирушив в тур, його виступ у Києві відбудеться 13 вересня у клубі MonteRay.

Від самого початку, до складу гурту входили репер Bless із Лос-Анджелеса та амстердамський музикант і продюсер SENSE. Понаді 10 років тому вони зустрілися в Амстердамі і, записавши один спільний трек, розійшлися. Але вже наступного літа Bless повернувся в Амстердам, щоб записати з SENSE цілий альбом. Їх LP «All in The Circle»
став сучасною класикою, а хіт Mark досяг 25 мільйонів стрімів та позиції №1 у iTunes.

З часом Shahmen перетворився на сольний проект репера Bless. У січні 2018 він випустив третю платівку під іменем Shahmen, у якій він розповідає про своє повернення до Каліфорнії, про біль і любов, які він там знайшов. Об'їздивши світ, репер повертається у рідний штат, але його чекають самі розчарування. Саме тому альбом «California is Cold» зберіг ту похмуру атмосферу, яка завжди виділяла хіп-хоп Shahmen з-поміж інших. І хоч альбом відрізняється від попередніх, ріст Bless як артиста помітний у кожному треці.

Не дивно, що платівка стала найуспішнішою роботою Shahmen, опинившись серед Top 200 альбомів у 15 країнах на Apple Music. Іконічні відео «Black Flowers» та «Poison» перенесли мільйони прихильників у вулиці Токіо та пустелі Каліфорнії. І це лише початок подорожі.