Музикант і співзасновник Placebo приїде до Києва з проектом
DIGITAL 21 STEFAN OLSDAL.

Київ, Caribbean Club
14 жовтня 2018

У Києві вперше зіграє Digital 21 Stefan Olsdal - новий проект електронного продюсера Мігеля Лопеса Мора і Стефана Олсдала, одного із засновників і незмінних учасників гурту Placebo.
Дует приїде до Києва з дебютним альбомом "Inside" - сучасним гібридом електронної музики, що змішує клубні звуки і реальні інструменти.

Мігель і Стефан - обидва мультиінструменталісти, з особливим інтересом до синтезу електроніки, року та класичної музики, працювали над записом першого альбому в студіях Мадриду і Лондону.

"Такий процес співпраці, на відстані, дозволив музиці зробити плідну подорож, - розповідає Стефан. - Ти наче відправляєш її на орбіту і повільно повертаєш назад на Землю, вкриту космічним пилом ".

Спочатку треки задумувались інструментальними, але пізніше до роботи над ними були залучені вокалістки з Китаю, Японії, Ісландії та Франції. "Вокал додав певну теплоту, ці голоси - немов подорож по різних частинах планети", - розповідає Мігель.

Дебютний альбом "Inside" вийшов восени 2017 року - до цього музиканти встигли презентувати його на кількох європейських фестивалях і сольних концертах. 14 жовтня Digital 21 Stefan Olsdal представлять його в київському Caribbean Club, і це безумовно буде один з найцікавіших концертів осені.