Sed Contra Ensemble: Картер, Куртаг, Мессіан, Іршаї, Хауто-Ахо, Щетинський
23 травня в рамках проекту MK Classics (арт-директор - Тетяна Калініченко) музиканти Sed Contra Ensemble представлять нову концертну програму.

Instant shots – це колаж миттєвостей, зібрання невеликих музичних «кадрів», де поєднаються «афоризми в звуках» Дьордя Куртага, мінливість музичного часу у творчості Елліота Картера та музика Олів'є Мес'яна, що створювалась на основі точного запису мелодики та ритму пташиного співу. Окрім творів класиків ХХ століття, прозвучать київські прем’єри сучасників: Євгенія Іршаї з Словаччини, Теппо Хауто-Ахо з Фінляндії та українського композитора Олександра Щетинського.

Виконавці:

Сергій Вілка (флейта)

Назар Стець (контрабас)

Костянтин Товстуха (фортепіано)

У програмі:
Дьордь Куртаг – Багателі для флейти, контрабаса та фортепіано Елліотт Картер – Scrivo in Vento для флейти соло Євгеній Іршаї – Bassomo mucho для контрабаса та фортепіано Теппо Хауто-Ахо – Каденція для контрабаса соло Олів'є Мес'ян – Le Merle noir для флейти та фортепіано Олександр Щетинський – Сім миттєвих кадрів для контрабаса та фортепіано

Sed Contra Ensemble створено 2013 року за ініціативою композиторів Сергія Вілки, Віталія Кияниці та Андрія Мерхеля. Ансамбль виконує камерну музику від початку ХХ ст. і до сьогодення, презентує імпровізаційні та міждисциплінарні проекти. За роки існування колектив брав участь у численних фестивалях та міжнародних форумах. З 2015 року Sed Contra Ensemble співпрацює з Новим театром на Печерську.