Грув! Важко підібрати більш точне слово для того, щоб описати музику Jan Korinek. Jan мультиінструменталіст, але своїм основним інструментом обрав орган Hammond. Його стиль та манера гри включає в себе все – від аутентичного блюзу до соул-джазу та фанку в стилі Richard “Groove” Holmes, Jimmy McGriff, Milt Buckner, Jimmy Smith та інших. Його кар'єра почалась в 1995 і за цей час він здобув собі репутацію майстра, записуючи альбоми, граючи у групах, турах та фестивалях з такими майстрами та легендами як: Chuck Willis, George Freeman, Sharon Jones and the Dap Kings, The Kinsey Report, Chris Cain, Sharon Lewis, Lorenzo Thompson, Jean Toussaint, Eb Davis, Dwight Trible та багато інших.

Виступ Jan Korinek пройде за підтримки вже добре відомого Квартету Костянтина Колісниченка. Костянтин та Ян познайомились на Alfa Jazz Fest 2017, де обидва колективи брали участь і одразу знайшли спільну мову, адже їх об’єднує любов до однієї музики – органні комбо 50х та 60х років, блюз, соул, джаз та фанк.

Не пропустіть один з найгарячіших концертів весни, що поєднає в собі музикантів якими рушить одна мета – подарувати вам як найбільше ГРУВУ!

Jan Korinek – hammond, keyboards, vocals

Konstantin Kolesnichenko – harmonicas

Paul Seedorenko - guitar

Mikhail Lyshenko - keyboards

Dmitriy Lytvynenko - drums

Вартість квитка: 300 грн

Квитки можна придбати в Клубі "Музичний простір МК" (вул. Б. Хмельницького 57 Б) у день концерту.