The Ultimate Incantation 25 Years of Chaos:

Battering the East 2018

Унікальна можливість побачити три зірки польської метал сцени на одному шоу!!!

VADER
Death Metal (Poland)

Група з майже 40-річною історією, саме їм’я якої є синонімом важкої музики в Польщі. Група, яка стояла біля витоків екстремального метала і суттєво вплинула на виникнення такого жанру метала як дет метал.

В вересні для Києва Vader презентують абсолютно ексклюзивну програму приурочену 25-річчю культового альбому «The Ultimate Incantation». Все це, а також багато інших сюрпризів на сцені столичного клубу «Бінго», 13 вересня.

HATE
Death Black / Metal (Poland)

Hate це унікальний мікс екстремального і нечестивого металу, який міг з’явитися тільки в Польщі. Група, яка по праву посідає одну із провідних позицій в рейтингу світового блек / дет металу. Видавши в 2017свій новий шедевр «Tremendum», вони тільки підтвердили свій статус. Чекайте їх на сцені Бінго з новим матеріалом і перевіреними часом бойовиками!

THY DISEASE
Industrial Groove Metal (POLAND)

Якщо ви думаєте що польска важка сцена це тільки блек і дет метал, ви суттєво помиляєтесь, і 13 вересня на сцені «Бінго» Thy Desease переконає вас в цьому. Вони занурять вас в атмосферу сучасного сурового сьогодення і розкажуть про похмурі сценарії технократичного апокаліпсису. Зустрічайте групу, яка зробила собі не аби яке ім’я в Європі граючи свій надважкий індустріальний грув метал!