Короткометражна соціальна драма молодого краматорського режисера Дмитра Кононова розкаже історію двох хлопчиків шкільного віку, що знайшли поряд з лісом людину, без ознак життя.

Вікові обмеження: 16+

Режисер Дмитро Кононов народився в Краматорську 4 жовтня 1992 року. У 19 років захопився фотографією. Деякі з його фото сьогодні прикрашають офіційний Instagram компанії Samsung UA. Після зйомок документального фільму у 2012 році захопився режисурою кіно.

«Моя мета як режисера - знімати якісне і потрібне, глядачеві кіно. Сьогодні мені цікавий жанр соціальної драми. Мені важливо підняти проблему і намагатися знайти шляхи її вирішення, дати глядачеві поживу для роздумів. Можливо, змусити його переосмислити щось у своєму житті. Це моя головна задача»

Д.Кононов

Перша прем’єра фільму «ЧайлдХуд» з успіхом була проведена в кінотеатрі «Родина», у рідному місті Дмитра Кононова – Краматорську, 26 листопада 2017 року. Завдяки підтримці креативного простору "Free Ua" в січні 2018 року стало можливо організувати серію показів фільму в різних містах України.

Починаючи з грудня 2017 року фільм був відправлений на всілякі вітчизняні та зарубіжний кінофестивалі.

Знімальний процес фільму проходив на околицях міста Краматорськ (Донецької області), на території "РЛП: Біленьке" влітку 2017 року.

Сценарист: Микита Ворожищев

В ролях: Євген Первухін, Егор Будник, Андрій Таран, Олена Кияшенко, Даниило Поляков

 

Офіційні сторінки фільму в інтернеті:

Facebook: www.facebook.com/TheChildHoodMovie/

Instagram: www.instagram.com/thechildhoodmovie

IMDB: www.imdb.com/title/tt7558102