У квітні, спеціально для українського глядача, буде представлено нову феєричну програму «DJazz». Показ проходить у рамках презентації дитячого джазового фестивалю у Скадовську «Джаз над морем». Чудовий подарунок до свят для ваших близьких - подаруйте коханим джаз!

24 квітня 2014 року у Національному палаці «Україна» відбудеться прем’єра унікальної музичної програми «DJazz» від «РадіоБенду Олександра Фокіна». Концерт буде приурочений відкриттю ювілейного 15-го Міжнародного дитячого джазового фестивалю «Джаз над морем», хедлайнером якого стане один з найкращих оркестрів світу на чолі з Олександром Фокіним.

Організатори обіцяють подарувати глядачу новий погляд на сучасний джаз, зберігаючи найкращі традиції  класики. Це революція у музиці, поєднання найкращих зразків та прийомів звучання акустичних інструментів і найсучасніших досягнень синтезаторного звуку: унікальних тембрів, електронних ритмів та навіть DJ-сесій.

Звучання у стилі «DJazz» оцінили найяскравіші представники джазового світу, які разом з оркестром будуть презентувати для вас унікальне шоу. Серед них всесвітньо відомий саксофоніст Ерік Марієнтал, учасник легендарної групи «Чикаго», барабанщик Вальфредо Рейес-мол. та  інші.

Прем’єра музики у стилі «DJazz» має стати однією з найрезонансніших культурних подій року. Протягом двох годин ви будете чути такий знайомий, але вже зовсім інший джаз, що  зазвучить у нерозривній гармонії з музичними ритмами ХХI сторіччя. Ніхто навіть не може собі уявити, як яскраво та багатогранно це звучить наживо!

Зовсім новий джаз у виконанні неперевершеного «РадіоБенду Олександра Фокіна» - це той місточок між поколіннями, що згодом поєднає найкращі здобутки метрів ХХ сторіччя та тих, хто обов’язково буде їм наслідувати. Відчуйте й ви це поєднання та погляньте на добре знайомий вам джаз з зовсім іншого боку!