Уявіть свій ідеальний вечір п’ятниці. Який він? Компанія друзів, апетитні страви, пляшечка ігристого і розслаблюючі звуки джазу? Тоді вам на Friday Free Style Music до Caribbean Club 23 червня!

Friday Free Style Music - це музика, мелодійна і чуттєва. Під яку можна вести задушевні бесіди за вечерею, танцювати повільний танець або просто порелаксувати, потонувши у затишному кріслі.

23 червня за розслаблюючу атмосферу відповідатимуть душевні Paradush. Крім пристрасті групи до мелодій південноамериканського континенту, в їхніх піснях можна відшукати джаз, соул і навіть відчужений тріп-хоп. Чарівна музика Paradush входить у серця з перших мелодій і селиться там назавжди.

Friday Free Style Music - це вишукана кухня. У Caribbean Club страви готують з особливою увагою до деталей і з усією пристрастю кулінарів, чи то суші, чи то стейк, чи то суп з морепродуктами.

Крім того, на гостей Friday Free Style Music чекає приємний сюрприз - келих вина в подарунок.

Що ж, все компоненти ідеального вечора озвучені, лишилося перемішати їх і зануритися у світ Friday Free Style Music. До зустрічі 23 червня!


Фан-зона - свободные зоны для просмотра мероприятия без привязки к конкретному месту.